پورتال آموزش زبان های خارجی Fast24، در جشنواره تابستانی امسال اقدام به جذب 100 متقاضی آموزش زبان انگلیسی می کند. با عضویت در این جشنواره، امکانات زیر در اختیار شما قرار می گیرد:

دسترسی به محتوای آموزشی 3 سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته به مدت یک سال

منابع آموزش زبان انگلیسی در وب سایت Fast24 مطابق استاندارد به 3 سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته تقسیم می شود. سطح زبان آموز معمولا با آزمون های تعیین سطح تعیین می شود یا اینکه متقاضی خود نسبت به سطح توانایی های خود در مهارت های خواندن، نوشتن و مکالمه آشنا است.
با عضویت در جشنواره تابستانی، دسترسی شما به محتوای هر 3 سطح آموزشی (30 درس در هر سطح و در مجموع 90 درس) باز می شود. در صورت تمایل می توانید در آزمون تعیین سطح آنلاین نیز شرکت کنید.
مدت زمان لازم برای مطالعه، 30 دقیقه در روز می باشد. سیستم آنالیز و ارزیابی Fast24 به طور دقیق عمکلرد شما را نظارت می کند و راهنمایی های لازم جهت زمان بندی و تکرار دروس از طریق اساتید زبان در اختیار شما قرار می گیرد. در تصویر زیر، بخش سمت چپ منابع آموزشی را برای شما لیست می کند. همه دروس دارای دو تب Lesson و Vocabulary هستند که مکالمات متعدد، عبارات کلیدی و کلمات مربوط به هر درس با فایل صوتی ارائه می شود. در برخی دروس نیز محتوای گرامر و فایل های ویدئویی تمرین و تکرار ارائه می شود.
در کادر سمت راست، مدت زمان مطالعه زبان مورد نظر (انگلیسی) در هر سطح را مشاهده می کنید و برای هر درس یک نمودار پیشرفت، روند رشد شما را نمایش می دهد.

محتوای دروس

اشتراک 12 ماهه اپ اندروید مترجم متن

اپ موبایل اگر به دیگر صفحات وب سایت مراجعه کرده باشید، حتما می دانید که یکی از بهترین محصولات تولید شده تیم Fast24، اپ مترجم مخصوص گوشی های اندروید می باشد. این اپ توانایی ترجمه کلمات و عبارات را به 62 زبان زنده دنیا دارد و تاکنون بیش از 150.000 باز از گوگل پلی دانلود و بیش از 20.000 نصب فعال در بازار دارد.
همچنین علاوه بر ترجمه، امکانات دیگری مانند مکالمات کاربردی زبان انگلیسی، مطالعه مقالات، آموزش گرامر و دانلود کتاب در اختیار کاربر قرار گرفته است.
با عضویت در جشنواره تابستانی، دسترسی دستگاه اندروید شما جهت استفاده نامحدود از اپ موبایل به مدت یکسال باز می شود.
جهت مشاهده پیش نمایش اپ موبایل یا دانلود آن اینجا کلیک کنید.

امکان ارتباط با استاد زبان انگلیسی از طریق ایمیل، تلگرام یا واتس آپ به مدت 60 روز

ارتباط با استاد با عضویت در جشنواره تابستانی، اساتید زبان به طور روزانه با شما در ارتباط خواهند بود. اگر چه تمام محتوای دوره های زبان انگلیسی به طور آنلاین ارائه می شود، اما شما قادر خواهید بود که سوالات خود را از طریق "مرکز پیام" پروفایل خود، ایمیل، تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان مطرح کنید و از راهنمایی ایشان بهره بگیرید.
همچنین امکان ارسال تمرین ها، مانند صدای مکالمات شما، متون نوشته شده یا دیگر موارد جهت بررسی و آنالیز اساتید و ارائه فیدبک به شما فراهم است.

امکانات بیشتر

دیگر امکانات ارائه شده در این پکیج به شرح زیر می باشد:
  • امکان دانلود تمامی فایل های صوتی و تصویری ارائه شده در دوره
  • استفاده از ابزار مترجم متن در وب سایت (جدا از اشتراک یک ساله اپ)
  • برگزاری دو نمونه آزمون آیلتس در هفته پایانی مرداد و شهریور برای علاقه مندان به شرکت در آزمون
  • عضویت در گروه های بحث (فروم و community) بین اعضا و اساتید. عضویت بر اساس نظر کارشناسان می باشد و شامل افرادی است که مراحل آموزش را به انتها رسانده باشند.
جشنواره تابستانی آموزش زبان انگلیسی

فرم عضویت در جشنواره

ظرفیت عضویت در این جشنواره فقط 100 نفر می باشد.
فرصت را از دست ندهید و یکبار برای همیشه زبان انگلیسی را اصولی آموزش ببینید.
هزینه عضویت در جشنواره تابستانی 180 هزار تومان می باشد. با عضویت در جشنواره 60% صرفه جویی می کنید. بیشتر بدانید... کاربرانی که اقدام به خرید پکیج های زبان در طول سال می کنند، برای 3 سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته به ترتیب باید 119، 139 و 159 هزار تومان پرداخت کنند. همچنین هزینه اشتراک اپ مترجم 42 هزار تومان در سال می باشد. مجموع این هزینه ها برابر است با 459 هزار تومان. این در حالی است که این کاربران، امکان دسترسی به اساتید یا کارشناس جهت پرسش مشکلات خود را ندارند و دیگر امکانات ذکر شده در این صفحه شامل حال آنها نمی شود.
با پرداخت 180 هزار تومان و عضویت در جشنواره تابستانی، 60% در هزینه صرفه جویی می کنید و بدون محدودیت زمانی امکان دسترسی به محتوا را دارید.
نام و نام خانوادگی:  
آدرس ایمیل:    
شماره موبایل:  


FAST24.IR
the best or nothing


Website Developed by ITCenter7