FAST24 یک لابراتوار آموزش زبان است که تمامی ابزارهای آموزشی را در اختیار شما قرار می دهد. هر روز یک درس، کلیپ های صوتی، متون، ترجمه به دو زبان دیگر، فیلم و اخبار.
گرامر را مطالعه نکنید.
اگر می خواهید که در یک زبان خارجی مکالمه روان داشته باشید باید تلاش کنید آن زبان را بدون مطالعه گرامر یاد بگیرید. مطالعه گرامر سرعت یادگیری را کاهش می دهد به این دلیل که هنگام ساختن جملات به جای اینکه به طور طبیعی آن را همانند یک بومی بیان کنید، در مورد قوانین گرامری فکر خواهید کرد.
عبارات را یاد بگیرید و مطالعه کنید.
بسیاری از زبان آموزان لغات را یاد می گیرند و تلاش می کنند که برای ساختن یک جمله صحیح تعداد زیادی از کلمات را کنار یکدیگر قرار دهند. برای مکالمه صحیح، شما نیاز به جملاتی دارید تا با کنار هم قرار دادن آنها بتوانید یک مکالمه کوتاه یا بلند را داشته باشید. اساتید FAST24 جملات کلیدی را در قالب هر درس به شما ارائه می دهند.
گوش بدهید و آنچه را که می شنوید تکرار کنید.
گوش کردن و صحبت کردن مهمترین جنبه های هر زبانی هستند. وقتی شما یک زبان دیگر را یاد می گیرید، ترتیب طبیعی آموزش: شنیدن، صحبت کردن ، خواندن و سپس نوشتن است. آنقدرتمرین کنید تا زبان و مغز شما بتوانند جملات را بدون هیچ گونه تلاشی بیان کنند.
ابزارهای جانبی آموزش
چگونه تماشای فیلم به یادگیری من کمک می کند؟
با تماشا کردن فیلم به زبان اصلی، ذهن شما به صداها و ریتم ها در یک زبان دیگر آشنا می شود و این اولین اصل در یادگیری زبان خارجی است: آماده کردن ذهن برای پذیرش اطلاعاتی به زبان دیگر.
شما باید محیط را برای یادگیری خود آماده کنید، به طور مثال با یک سریال فرانسوی، محیط ذهن خود را برای یادگیری زبان فرانسوی آماده کرده اید.در ابتدا ممکن است کلماتی را در جملات تشخیص دهید و به مرور زمان قادر خواهید بود جملات را تفکیک کنید و مکالمات را به خوبی متوجه شوید.
از مکالماتی که می شنوید، اصطلاحات رایجی را یاد خواهید گرفت که در هیچ کتاب آموزش زبان پیدا نخواهید کرد.
چگونه خواندن اخبار به یادگیری من کمک می کند؟
خواندن اخبار جدا از اینکه شما را با دنیای واقعی در آن زبان بیشتر آشنا می کند، بلکه دایره لغات شما را افزایش می دهد.
اخبار را با صدای بلند بخوانید و اجازه دهید که صدای خود را بشنوید.
بلند خواندن کلید موفقیت شما در افزایش مهارت خواندن است. با صرف زمان بیشتر در یادگیری کلمات جدید در دل اخبار، به خاطر سپردن آن کلمات آسان تر و کاربردی تر است.
4 قانون صحبت کردن که شما نیاز دارید آنها را بدانید
گرامر را مطالعه نکنید.
اگر میخواهید که در یک زبان روان شوید بایستی تلاش کنید آن زبان را بدون مطالعه گرامر یاد بگیرید.
مطالعه گرامر فقط شما را کند کرده و گیج خواهد نمود. شما هنگام ساختن جملات به جای اینکه به طور طبیعی یک جمله را همانند یک بومی بیان کنید، در مورد قوانین گرامری فکر خواهید نمود. به خاطر داشته باشید که فقط یک عده اندکی از صحبت کنندگان به یک زبان بیشتر از 20% از تمامی قوانین گرامری را میدانند.
آیا میخواهید که بتوانید تعریف یک فعل متعدی را به طور رسا بگویید یا میخواهید قادر باشید که به طور روان به انگلیسی صحبت کنید؟

عبارات را یاد بگیرید و مطالعه کنید.
خیلی از دانش آموزان لغات را یاد میگیرند و تلاش میکنند که برای ساختن یک جمله صحیح تعداد زیادی از کلمات را کنار یکدیگر بگذارند،اگر شما 1000 کلمه بدانید ممکن است حتی نتوانید یک جمله صحیح بگویید. اما اگر شما 1 عبارت بدانید میتوانید صدها جمله درست بسازید. سرانجام، وقتی فقط 1000 عبارت را بدانید شما تقریبا یک صحبت کننده روان خواهید بود.
جملات کلیدی بسیاری هستند که تعیین کننده روند صحبت کردن شما هستند

ترجمه نکنید.
هنگامی که میخواهید یک جمله بسازید، کلمات را از زبان مادری خودتان ترجمه نکنید. احتمالا ترتیب کلمات به طور کامل متفاوت خواهد بود و شما با انجام این کار هم کند خواهید بود و هم نادرست. در عوض، عبارات و جملات را یاد بگیرید بنابراین مجبور نیستید در مورد کلماتی که میخواهید بگویید فکر کنید. این موضوع بایستی به طور خودکار باشد.

گوش بدهید و آنچه را که میشنوید با صحبت کردن تمرین کنید!
،گوش کردن و صحبت کردن مهمترین جنبه های هر زبانی هستند. این موضوع برای زبان انگلیسی نیز صحیح است. میباشد.
آیا این موضوع عجیب نیست که در مدارس دنیا ابتدا خواندن، سپس شنیدن و سرانجام صحبت کردن تدریس میشود؟
در حالیکه وقتی شما یک زبان دومی را یاد میگیرید، ترتیب طبیعی، شنیدن، صحبت کردن ، خواندن و سپس نوشتن است،
تمرین کنید که تا دهان و مغز شما بتوانند این کار را بدون هیچگونه تلاشی انجام دهند. بنابراین با انجام این کار، قادر خواهید بود به طور روان به هر زبانی صحبت کنید.
FAST24.IR
the best or nothing

دریافت نسخه اندروید از Google Play دریافت نسخه اندروید از وب سایت

Website Developed by ITCenter7